На сайті Львівської міської ради опублікували 2 бюджетні карти

Відтепер дуже просто можна віднайти, що саме цьогоріч ремонтуватимуть чи модернізуватимуть на вашій вулиці або ж у мікрорайоні за міські кошти. На сайті Львівської міської ради опублікували 2 бюджетні карти, які відображають фактичні видатки бюджету розвитку 2015 року та планові – 2016 року. Мер міста Андрій Садовий закликав мешканців активно користуватись сервісом і інформувати про свої зауваження та пропозиції. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Я сьогодні хочу представити Вам ще один інструмент, завдяки якому Ви зможете контролювати роботи, які ведуться в місті.

 

Відтепер дуже просто можна побачити, які саме ремонтні роботи були проведені на вашій вулиці чи мікрорайоні, ведуться чи будуть зроблені цього року.

 

На сайті Львівської міської ради ми опублікували дві бюджетні карти, які відображають фактичні видатки бюджету розвитку 2015 року та планові – 2016-го. По кожному об’єкту!

 

Все максимально зрозуміло і максимально просто: на цих картах можна подивитися, скільки грошей витратили на ремонт вашого двору, вулиці. Чи будуть такі роботи у найближчому часі і скільки на це заплановано грошей з бюджету.

 

Я дуже прошу вас активно користуватись цим сервісом, інформувати про якість робіт та сигналізувати про ті чи інші помилки або недоліки, якщо такі є.

 

Це лише частина загального проекту «Open Budget».Цього року ми також плануємо розробити візуалізацію дохідної та видаткової частин бюджетів всіх великих комунальних підприємств Львова. Карти з ремонтами можна знайти на сайті Львівської міської ради у вкладці «Місто», «Бюджет». Користуйтесь, інформуйте про недоліки, будьте активними і свідомими громадянами», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Нагадаємо, проект «Open Budget» спільно реалізують управління ІТ Львівської міської ради і Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», за підтримки Європейської комісії в Україні, Міжнародного благодійного фонду «Відродження» та ПРООН в УкраїніКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ