Набув чинності новий порядок переміщення товарів у зону АТО

Набув чинності новий порядок переміщення товарів у зону АТО

Порядок переміщення товарів через лінію розмежування в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі набув чинності, – повідомляє Укрінформ

Порядок був затверджений постановою Кабінету Міністрів №99 від 1 березня та опублікований в офіційному виданні центральних органів виконавчої влади “Урядовий кур’єр” 4 березня.

Порядок починає діяти через 10 днів після публікації постанови.

“Порядок визначає правовий режим переміщення товарів, і поширюється на фізичних осіб і суб’єктів господарювання, які здійснюють такі переміщення. Документ включає 43 пункти, у яких порушується питання про контрольні пункти та дорожні коридори; переміщення товарів фізичними особами та суб’єктами господарювання; переміщення товарів залізничним транспортом; переміщення гуманітарних вантажів на тимчасово неконтрольовану територію тощо”, – йдеться у постанові Кабміну.

Зазначається також, що міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, державні органи мають видати протягом двох місяців акти, передбачені затвердженим цією постановою порядком.

Згідно з документом, до процесу контролю за переміщенням товарів буде залучена громадськість та волонтери.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ