Нацрада оголошує конкурс на 22 вільних телеканали

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про затвердження конкурсних умов і оголошення конкурсу на мовлення з використанням вільних телеканалів.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“На конкурс пропонуються 22 телевізійних канали в аналоговому форматі у 8 областях України – це не нові канали, це аналогові частоти, що звільнилися. Мова йде про ефективне використання державного ресурсу. Жодних обмежень (для участі в конкурсі – ред.) немає, але ми хотіли би, щоб більше було українських каналів і в першу чергу місцевих”, – сказав голова Національної ради Юрій Артеменко.

Як зазначив член Нацради Сергій Костинський, на конкурс в основному виставляються частоти, від яких відмовилися певні мовники або ж з певних причин  було анульовано ліцензії.

“Враховуючи питання національної безпеки і забезпечення мовлення на прикордонних територіях України, ми пропонуємо винести ці канали. Декілька каналів знаходяться в центрі країни, але цікаві для місцевих мовників, але 90 відсотків стосуються областей, що знаходяться на прикордонні”, – підкреслив Костинський.

Детальніше про телеканали, що будуть виставлені на конкурс, можна дізнатися на сайті Нацради.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ