Названо 100 найбагатших українців

Рейтинг 100 найбагатших людей України за версією журналу «Фокус» за підсумками 2016 року знову очолив власник групи СКМ Рінат Ахметов, статки якого склало 2,2 млрд дол. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

 

Згідно з рейтингом, як і рік тому, друге, третє і четверте місця займають: Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов (по 1,2 млрд дол.), Віктор Пінчук (1,1 млрд дол..) відповідно.

 

На п’яте місце з 10-го за підсумками 2016 року піднявся власник «Кернел Груп» Андрій Веревський (871 млн дол.), а власник «Миронівського хлібопродукту», який займав п’яте місце в 2015 році, Юрій Косюк (738 млн дол.) посів шосте місце.

 

На сьоме місце з шостого змістився власник DCH Group Олександр Ярославський (734 млн дол.), а на восьме з 18-го піднявся власник Ferrexpo Костянтин Жеваго (635 млн дол.).

 

Дев’яте місце як і раніше займає власник Group DF Дмитро Фірташ (623 млн дол.), а на 10-е місце з восьмого змістився президент України Петро Порошенко (589 млн дол.).

 

Новими учасниками рейтингу стали: співвласник телеканалу «Інтер» Валерій Хорошковський (20-е місце, 356 млн дол.), співвласник «Імексбанку» Леонід Клімов (71 місце, 75 млн дол.), глава і співвласник Крюковоского вагонобудівного заводу Володимир Приходько (83 місце, 62 млн дол.).

 

Рейтинг враховує не тільки українських громадян, але і експатів, які заробили основний капітал в Україні. При розрахунку враховувалися основні бізнес-активи, що належать підприємцям. Також враховувався кеш, отриманий від продажу бізнесу за останні 8 років.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ