ООН створила трибунал щодо порушення Росією морського права в Криму

ООН створила трибунал щодо порушення Росією морського права в Криму

На початку 2017 року розпочнеться розгляд справи Україна проти Російської Федерації згідно з Конвенцією ООН з морського права.

Про це повідомили у прес-службі МЗС.

“За позовом України до Російської Федерації за Конвенцією ООН з морського права 22 грудня 2016 року сформовано трибунал, який на початку 2017 року розпочне розгляд справи Україна проти Російської Федерації”, – йдеться у повідомленні.

Трибунал складатиметься з таких членів: Суддя Пайк (Південна Корея) – призначений Президентом трибуналу; Суддя Бугетайя (Алжир); Суддя Гомез-Робледо (Мексика); Професор Льов (Велика Британія) – призначений Україною; Суддя Голіцин – призначений Російською Федерацією.

Призначені члени трибуналу мають репутацію справедливих, компетентних, чесних та незалежних експертів у сфері міжнародного морського права.

МЗС висловлює щиру вдячність віце-президенту Міжнародного трибуналу ООН з морського права за оперативне формування складу Трибуналу.

Як відомо, 14 вересня 2016 року Україна ініціювала спір з Російською Федерацією щодо порушення нею Конвенції ООН з морського права.

Україна заявляє та готова довести в арбітражі, що Російська Федерація зухвало порушує суверенні права України користуватися гарантованими правами в своїх морських акваторіях та на континентальному шельфі у прилеглих до Автономної Республіки Крим морських зонах, включаючи права на природні ресурси континентального шельфу.

Україна вимагає від Російської Федерації припинити порушення своїх прав та компенсувати завдані збитки.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ