ООН встановила особи майже 180 іноземних найманців на Донбасі

Організація об’єднаних націй підтвердила, що на сході України воюють іноземці – від найманців до професійних військових.

Про це йдеться у заяві Робочої групи ООН з питань використання найманців.

«Органи влади України повідомили групі експертів про принаймні 176 іноземців, чию особу було встановлено, які є членами озброєних груп самопроголошеної «Донецької народної республіки» та самопроголошеної «Луганської народної республіки», – йдеться у документі.

Як повідомляється, під час офіційного п’ятиденного візиту до країни експерти встановили, що відповідно до повідомлень, порушення прав людини вчинялися не лише найманцями, а й іншими іноземними бойовиками.

Коло осіб, які відносяться до іноземних озброєних суб’єктів, широке: від незалежних бойовиків до професійних військових, від добровольців до військовослужбовців – чоловіків та жінок, які отримують винагороду, йдеться у доповіді.

Серед них – велика кількість осіб із Російської Федерації, а також із Сербії, Білорусі, Франції та Італії, наголошується у заяві.

Робоча група ООН у вересні 2016 року представить Раді ООН з прав людини доповідь про свій візит.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ18:23, вівторок, 21 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:33, вівторок, 21 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0