Оприлюднено список кандидатів на посаду глави Нацполіції

Міністерство внутрішніх справ оприлюднило перелік з 64 кандидатів на посаду голови Нацполіції України. Список зареєстрованих для участі у консультативному конкурсі на посаду голови Нацполіції опубліковано на офіційному сайті МВС.

 

У відомстві зазначили, що конкурс на посаду керівника Нацполіції стартує 18 січня.

Процедура цього консультативного конкурсу передбачає його проведення у п’ять етапів:

І етап – вивчення поданих претендентами документів на відповідність базовим вимогам конкурсу: вища повна юридична освіта; стаж роботи в галузі права не менш як сім років; досвід роботи на керівних посадах не менш як п’ять років.

ІІ етап – претенденти, які відповідають базовим вимогам конкурсу, проходять тестування.

ІII етап – за результатами розгляду резюме, мотиваційних листів та результатів тестування, комісія шляхом голосування запрошує претендентів для проходження співбесіди.

IV етап – проведення співбесід.

V етап – претенденти, які успішно пройшли попередній етап, не пізніше ніж у триденний термін після оголошення результатів ІV етапу конкурсного відбору повинні надати повний пакет документів.

«За результатами п’яти етапів конкурсу комісія шляхом голосування визначає не більше трьох фінальних претендентів. У разі виникнення спірних питань, комісія може запропонувати претендентам додаткову перевірку», – зазначили в МВС України.

Список фінальних претендентів має бути сформований і переданий на розгляд міністру внутрішніх справ в якомога коротший термін, але не пізніше 15 лютого 2017 року.

Водночас, зазначається, що особи, які не пройшли попередній етап конкурсу – не допускаються для подальшої участі у конкурсі. До наступних етапів конкурсу на розсуд комісії будуть запрошені тільки окремі претенденти за результатами вивчення поданих документів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0