Парубій: Дострокових виборів не буде

Дострокових парламентських виборів в Україні не буде. Про це заявив Голова Верховної Ради Андрій Парубій в ефірі «5 каналу», повідомляє прес-служба Апарату Верховної Ради.

 

«Дострокових виборів не буде. Я глибоко переконаний, що сценарій, який нав’язують Україні, – зовнішній. Це сценарій не український. А агресор, що фактично обламав зуби об українську армію на Сході, величезні кошти витрачає на те, щоб дестабілізувати ситуацію всередині. Звичайно, парламент є головним майданчиком, на який відбувається ця атака»,- сказав Парубій.

 

Він нагадав, що подібні сценарії можна було спостерігати в Молдові, де «шляхом дестабілізації російські сили намагаються змінити вектор цілої країни».

 

«Такий сценарій намагаються нав’язати Україні, але він не матиме успіхів у державі. Буде робота парламенту, будуть реформи, буде забезпечена безпека країни і побудова нової країни, нової держави», – наголосив спікер парламенту.

 

Він назвав «великою перемогою і великим успіхом» можливість перейти без дочасних виборів до збереження стабільності у парламенті і суспільстві.

 

За словами Голови ВР, депутати багато чого переосмислили під час політичної кризи.  «І той факт, що парламент не був усунутий із політичного життя і не зробив дій, які би змогли призвести до дочасних виборів, свідчить про те, що випробування він пройшов – продемонстрував якісну, системну і повноцінну роботу проєвропейської більшості», – підсумував Парубій, додавши, що ухвалення бюджету стало цьому свідченням.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0