Пенсійний фонд України модернізував веб-портал електронних послуг

З 1 листопада поточного року оновлено Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua), який працює вже більше 4-х років і є дієвою формою дистанційного обслуговування населення. Про це інформує прес-служба головного управління ПФУ у Львівській області.

Відтепер процедура реєстрації на порталі максимально спрощена. Передбачено два способи реєстрації:

  • перший спосіб реєстрації на Веб-порталі електронних послуг – при наявності електронно-цифрового підпису (ключа ЕЦП) громадяни мають можливість миттєвої он-лайн реєстрації.
  • другий спосіб – без ЕЦП (за логіном). Для цього необхідно звернутися до територіального управління Пенсійного фонду України, взявши з собою ідентифікаційний код і паспорт, та заповнити заяву. Вся процедура займе лише декілька хвилин. Після заповнення заяви, Ви отримаєте Реєстраційний код (Код заяви). Цей код необхідний Вам для реєстрації на Веб-порталі, тому зберігайте його в таємниці до моменту закінчення реєстрації. Це проводиться лише один раз і пов’язано з захистом інформації. Надалі, для того щоб моніторити інформацію з системи, Вам не потрібно буде виходити з дому!

Зареєстровані користувачі цього ресурсу мають можливість вирішувати свої актуальні питання в режимі он-лайн, зокрема:

– отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку;

– здійснювати контроль за даними, які вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права (для працюючих);

– отримувати відомості з власної пенсійної справи (для пенсіонерів) щодо сум призначеної  пенсії з урахуванням всіх встановлених надбавок, виду пенсії, терміну виплати пенсії тощо;

– подати заяву – запит на попереднє замовлення паперових документів, а саме: виписки з системи персоніфікованого обліку, виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів), виписки про стан розрахунків з Пенсійним фондом України (для страхувальників);

– подати звернення в органи Пенсійного фонду;

– записатися на прийом до фахівців органу Пенсійного фонду з можливістю вибору часу, зручного для відвідування Фонду.

Крім того, при наявності електронно-цифрового підпису, доступні додаткові можливості веб-порталу, а саме: подання заяви про призначення пенсії та подання заяви про перерахунок пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем (без безпосередньої явки до органів Пенсійного фонду).

Слід зауважити, що Веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально та працює з дотриманням вимог до захисту інформації. Щоб сторонні особи не змогли скористатися вашими даними, інформація надходитиме у такому вигляді, що за нею буде неможливо ідентифікувати особу, її неможливо скопіювати чи роздрукувати. Це теж зроблено з метою захисту персональних даних.

Детальніше про правила користування веб-порталом електронних послуг та порядок реєстрації можна дізнатися безпосередньо на веб-порталі, в головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області або в будь-якому територіальному управлінні Фонду.

Варто тільки спробувати, і Ви відчуєте всі переваги отримання електронних послуг Пенсійного фонду України!КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ