Під завалами сміття у Грибовичах може бути 4 людини – ДСНС

Під завалами сміття у Грибовичах може бути 4 людини – ДСНС

На території полігону твердих побутових відходів поблизу с. Збиранка Жовківського району Львівської області тривають пошуково-рятувальні роботи 3-х рятувальників, які опинилися під завалом сміття. 

Як інформує ДСНС України, станом на 11:00 пересипано 7 тис. куб. м сміття, для нарощення дамби інфільтратів вкладено 600 мішків з піском.

Також правоохоронними органами вивчається питання щодо ймовірного перебування під завалом ще однієї людини – працівника Львівського комунального підприємства.

До пошуково-рятувальних робіт залучено 574 чол. та 80 од. техніки, з них від ДСНС України – 454 чол. та 43 од. техніки, у тому числі 2 кінологи з пошуковими собаками.

Наразі доля 3-х рятувальників, які опинилися під завалом, залишається невідомою.

Координацію робіт здійснює штаб на чолі з начальником Головного управління ДСНС у Львівській області.

Нагадаємо, що на Грибовицькому сміттєзвалищі другий день продовжуються пошукитрьох рятувальників, яких учора завалило горами сміття.

Нагадаємо, 30 травня о 15:20 поблизу с. Збиранка Жовківського району на території полігону твердих побутових відходів після завершення гасіння пожежі під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапило троє рятувальників.

Рятувальників на сміттєзвалищі завалило відходами з висоти 90 метрів.

Відомо, що на рятувальників обвалилося 100 000 куб. м сміття, тож «хлопці, скоріш за все, загинули».

За цим фактом порушили справу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ