Підтримуючи Україну, ми захищаємо і себе – голова Парламентської асамблеї НАТО

Підтримуючи Україну, ми захищаємо і себе – голова Парламентської асамблеї НАТО

Голова Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі підкреслив, що, підтримуючи Україну, держави НАТО захищають себе. Про це він сказав під час 95-го Семінару Парламентської асамблеї НАТО в рамках Ініціативи Роуза-Рота у Києві, повідомляє кореспондент Укріформу.

 

«Ми знаємо, що, підтримуючи Україну, ми захищаємо і себе… Наша позиція щодо України є чіткою і міцною – ми категорично засуджуємо подальшу окупацію Росією частини території України, підтримуємо євроатлантичну Україну», – сказав Аллі.

 

Водночас голова ПА НАТО закликав Україну активізувати зусилля у проведенні важливих реформ.

 

«Зокрема, щодо боротьби з корупцією та олігархічним впливом. Попри нещодовні досягнення, Україні треба ще багато зробити», – сказав він.

Як повідомляється на сайті Верховної Ради, з 3 по 5 липня у Києві проходить 95-й семінар Парламентської асамблеї НАТО в рамках Ініціативи Роуза-Рота. Він присвячений питанням безпеки і стабільності в Україні і Чорноморському регіоні.

Програма Роуза-Рота започаткована у 1990 р. тодішнім головою Парламентської асамблеї НАТО, сенатором Конгресу США Вільямом Ротом і конгресменом Чарльзом Роузом. Головним завданням програми є проведення семінарів, конференцій, інших форумів, пов’язаних із проблематикою країн Центральної та Східної Європи.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ