Поїзд зі Львова до Кракова почне курсувати в серпні

Поїзд зі Львова до Кракова почне курсувати в серпні

Уже з 1 серпня ПАТ «Укрзалізниця» планує відправити в перший рейс поїзд Львів – Краків.  Про це заявив голова правління товариства Войцех Балчун під час прес-конференції у Львові, повідомляє прес-служба УЗ.

 

«Працюємо над запровадженням залізничного сполучення з Краковом. Можливо, приймемо пропозицію польських колег та реалізуємо проект за допомогою системи розсувних візків SUW-2000. Наразі вивчаємо варіанти», – зазначив Балчун.

 

За його словами, українські залізничники активно працюють над покращенням міжнародного сполучення із сусідніми країнами.

 

«Безвіз відкриває перед нами нові перспективи, і Укрзалізниця має намір активно освоювати ринок міжнародних залізничних перевезень. Після Кракова плануємо зв’язати поїздом Чернівці з Румунією та інші проекти», – сказав голова УЗ.

Зазначається, що у вівторок, 23 травня, голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун та керівництво галузі проводять об’їзд регіональної філії «Львівська залізниця», під час якого відбулося представлення колективу директора регіональної філії Івана Груника. Також залізничникам було презентовано Стратегію розвитку ПАТ «Укрзалізниця» 2017-2021 років та основні показники роботи галузі та 2016 рік та 4 місяці поточного року.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ