Поклонська призупинила діяльність Меджлісу

Прокурор Криму Наталія Поклонська в середу винесла рішення про призупинення діяльності меджлісу кримських татар. Про це повідомляє ТАСС.

 

“Сьогодні мною було прийнято рішення про призупинення діяльності громадського об’єднання “Меджліс кримсько-татарського народу” в цілях недопущення порушення федерального законодавства”, – сказала ТАСС Поклонська.

 

Поклонська посилається на статті 9 і 10 ФЗ “Про протидію екстремістській діяльності”. Рішення прокуратури Криму було направлено в міністерство юстиції РФ для включення його у загальний перелік громадських і релігійних об’єднань, діяльність яких припинена на території РФ.

“Припиняються права громадського об’єднання. Їм забороняється користуватися всіма державними і муніципальними ЗМІ, вони не можуть проводити різні публічні масові заходи, використовувати банківські вклади і взагалі проводити якусь роботу. Вся їхня пропаганда буде забороненою”, – пояснила прокурор Криму.

Рішення про припинення діяльності меджлісу буде діяти до винесення рішення Верховного суду Криму за позовом Поклонської.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ