Польща та Швеція підтримають санкції проти Росії

Дії Росії у військовій площині, а також дезінформаційні акції викликають занепокоєння у Польщі та Швеції.  На цьому під час спільної прес-конференції у Варшаві заявили прем’єр-міністри Польщі та Швеції Беата Шидло та Стефан Левен, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

 

“Це все (військові навчання, дезінформаційні акції – ред.) ми сприймаємо як загрози, які наші дві країни також повинні брати до уваги. Ми повинні співпрацювати у цій сфері, обмінюватися інформацією і ми вбачаємо у цьому дуже важливий елемент співпраці”, – заявила Шидло.

 

Вона підкреслила, що разом з Левеном вони згодні: продовження міжнародної підтримки для України, як з боку ЄС, так й інших важливих партнерів та міжнародних інституцій є “ключовою справою для стабілізації ситуації і розвитку цієї країни”.

 

Шидло також наголосила, що Польща і Швеція як країни-ініціатори “Східного партнерства” налаштовані на спільну роботу щодо реформування цього проекту, зокрема, у контексті саміту Партнерства у листопаді.

 

У свою чергу Левен наголосив, що Стокгольм і Варшава підтримують продовження санкцій проти Росії до виконання нею Мінських домовленостей.

Шведський прем’єр також підкреслив, що обидві країни виступають за зниження напруги у басейні Балтійського моря, що вимагає співпраці у сфері оборони і безпеки.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0