Польські харцери традиційно передадуть естафету Вифлеємського вогника пластунам

Польські харцери традиційно передадуть естафету Вифлеємського вогника пластунам

Захід відбудеться 21 грудня на кордоні між двома державами. Про це інформує прес-служба Пласту у Львівській області.

“Цього року вийшло так, що до Львова Вифлеємський вогонь прибув до храму св. Юра ще 6 грудня. Але щороку пластуни зустрічаються з харцерами на кордоні, де польські скаути передають вогонь, отриманий раніше від австрійських колег. Це стало хорошою традицією і колись було єдиним способом доставлення до країни Вифлеємського вогню”, – розповів Матвій Дух, керівник львівського осередку Пласту.

Юлія Катинська, голова Пласту у Львівській області, зауважила, що збереження традиції обміну символом миру між скаутськими організаціями обох країн сьогодні є важливим. Особливо, зважаючи на спекуляції щодо українсько-польських стосунків, які тривають в інформаційному полі.

21 грудня представники Національної скаутської організації України “Пласт” вирушать до пункту пропуску Рава-Руська-Гребенне, де отримають Вифлеємський вогонь від харцерів. Участь у заході візьме місцева влада Польщі та України, зокрема, акцію відвідають представники ЛОДА.

Щорічно Вифлеємський вогонь, запалений на місці народження Ісуса Христа, як символ миру мандрує країнами світу. Традиційно місією розповсюдження вогню серед громадян займаються скаутські організації Австрії, Франції, Австралії, Польщі та ін.. Пластуни Львівщини понесуть Вифлеємський вогонь до церков області, шпиталів та сиротинців.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ