Польські журналісти закликають Росію негайно звільнити Сущенка

Асоціація польських журналістів (SDP) закликала російську владу негайно звільнити власного кореспондента Укрінформу Романа Сущенка, підкреслюючи, що це суперечить міжнародному праву і європейським стандартам.

Про це йдеться в опублікованій заяві керівництва Асоціації.

“Асоціація польських журналістів закликає російську владу негайно звільнити українського журналіста Романа Сущенка і нагадує, що утримання в ізоляторі закордонного  журналіста без переконливих доказів злочинної діяльності суперечить праву і європейським стандартам”,- підкреслюється в заяві.

У ній наголошується, що  SDP разом з іншими українськими та міжнародними журналістськими організаціями “дуже активно долучається до щасливого завершення кримінального провадження у його справі і швидкого звільнення Романа Сущенка”.

Асоціація нагадує, що власний кореспондент Укрінформу у Франції був затриманий у Москві у зв’язку із звинуваченням у шпигунстві і вже перебуває у слідчому ізоляторі понад сім місяців. Повідомляється, що наприкінці квітня московський суд знову продовжив арешт Сущенка до кінця червня, а 18 травня у суді розглядатиметься апеляція у його справі.

SDP також звертає увагу, що повну  інформацію про перебіг справи Сущенка можна знайти на сайті Укрінформу у закладці  #ВОЛЮСУЩЕНКУ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ