Понад 65 млн гривень – на ремонт доріг

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансовано 107,8 млн грн. Із них – 65,9 млн грн спрямовано на ремонт доріг.

Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації.

Окрім видатків на заробітну плату та захищених статей, у рамках реалізації обласних програм виділено кошти в сумі 6,9 млн грн.

Зокрема, на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку –  2,7 млн грн; ремонт доріг загального користування – 1,6 млн грн; охорону навколишнього природного середовища – 0,8 млн грн; забезпечення дітей-інвалідів області життєво необхідними медичними препаратами, протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДУ, покращення медичної допомоги хворим нефрологічного профілю та з легеневою гіпертензією тощо – 0,5 млн грн; виготовлення містобудівної, землевпорядної документації та введення містобудівного кадастру – 0,4 млн грн та інші видатки – 0,9 млн грн.

Також у рамках проведення у Львівській області експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів із розвитку автомобільних доріг спрямовано 64,3 млн грн на ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ