Порошенко і Гройман привітали працівників радіо та телебачення з професійним святом

Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітали працівників радіо, телебачення та зв’язку з нагоди професійного свята.

 

“У сучасних складних умовах російської агресії проти нашої країни трудові колективи вітчизняних телерадіокомпаній та підприємств зв’язку щоденно забезпечують високий рівень комунікацій та інформування суспільства про події в Україні і світі”, – йдеться у вітанні Глави держави.

 

Він наголосив, що перетворення, які розпочалися в українському телерадіопросторі, вже приносять відчутні позитивні результати: українська мова стає домінуючою в ефірі вітчизняних телерадіокомпаній, а розвиток технологій новітнього зв’язку проголошено одним із пріоритетних напрямів реформ.

 

“Саме на вас у цей непростий період покладається важлива місія захисту та розширення нашого інформаційного простору, де категорії свободи слова, редакційної незалежності, ефективної комунікації і поширення об’єктивної та правдивої інформації незалежно від державних кордонів дають чіткий дороговказ для європейського поступу українського суспільства”, – зазначив Порошенко.

 

У свою чергу Прем’єр-міністр відзначив важливу роль медіа-мовників, які доносять до суспільства оперативну та грунтовну інформацію про актуальні процеси у світі та нашій країні, формують нову комунікативну культуру та утверджують цінності демократії і відкритого суспільства.

 

“Суспільний вплив і потужну консолідуючу та контролюючу функцію засобів масової інформації важко переоцінити. Зокрема, наші заходи щодо збільшення україномовного продукту на радіо та телебаченні є надзвичайно важливими для поширення української мови, а отже, і подальшого розвитку країни, української політичної нації та її культури, інформаційного поля та гуманітарної сфери загалом. І ключову роль у цьому процесі відіграють медіа-мовники, які забезпечують наших громадян належним контентом, виконують важливу функцію соціального посередника, встановлюючи тісні зв’язки між різними суспільними секторами, формуючи об’єктивні уявлення про сучасний світ та його складні процеси”, – підкреслив Гройсман.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0