Порошенко: Майже 40% нашої торгівлі припадає на Євросоюз

Історична зміна географічної структури українського експорту вже відбулася, нині майже 40% нашої торгівлі припадає на Європейський Союз.

Про це сказав Президент України Петро Порошенко, коментуючи повне набуття чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

“За 6 місяців цього року зовнішня торгівля товарами та послугами України з країнами ЄС зросла на 22 %. Майже 40 % нашої торгівлі припадає саме на Європейський Союз. Відбулася історична зміна географічної структури українського експорту на користь збільшення його обсягів до країн ЄС. Це вже незворотні процеси інтеграції української економіки до ринку Євросоюзу”, – написав глава держави.

Порошенко зазначив, що з 1 січня 2016 року у нас функціонує поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з Євросоюзом.

Президент також наголосив: “1 вересня 2017 року, день, який назавжди увійде в історію нашої сильної та незалежної України. Сьогодні в повному обсязі набуває чинності Угода про асоціацію між Україною та ЄС”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ6:28, вівторок, 19 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
8:00, понеділок, 18 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0