Порошенко назвав пріоритетом розширення торговельно-економічної співпраці з Латвією

Розширення торговельно-економічного співробітництва між Україною та Латвією є одним із пріоритетних завдань двостороннього діалогу. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час переговорів з Прем’єр-міністром Латвійської Республіки Марісом Кучинскісом, повідомляє прес-служба Президента. 

 

“Розширення торговельно-економічного співробітництва є одним із пріоритетних завдань двостороннього діалогу”, – сказав Порошенко.

 

Він зауважив, що необхідним є максимальне використання можливостей, які надає зона вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Глава Української держави позитивно оцінив відновлення діяльності Міжурядової українсько-латвійської комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва. Він відзначив необхідність забезпечення ефективної роботи на рівні урядів з реалізації досягнутих домовленостей.

Сторони погодилися з важливістю розвитку міжнародного транспортного коридору Балтійське море – Чорне море – Каспійське море із використанням маршруту контейнерного поїзду «Зубр».

 

Під час зустрічі було висловлено сподівання на активізацію роботи в Україні Агентства з інвестицій та розвитку Латвії і налагодження його контактів з відповідними українськими урядовими офісами. Активна робота відповідних структур має відкривати нові можливості для роботи латвійських інвесторів в Україні.

 

Глава держави висловив вдячність Прем’єр-міністру Латвії за тверду політичну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, послідовну позицію Латвії щодо засудження та невизнання незаконної анексії Криму.

 

Президент окремо подякував латвійській стороні за практичну допомогу в реалізації реформ в Україні, передачу досвіду Латвії у сфері європейської інтеграції. Він відзначив зацікавленість у подальшому вивченні латвійського досвіду у питаннях боротьби з корупцією, реформуванні державного управління та місцевого самоврядування.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0