Порошенко підписав зміни до закону «Про телебачення та радіомовлення»

Порошенко підписав зміни до закону «Про телебачення та радіомовлення»

Порошенко виключив Росію зі списку європейських мовників, підписавши зміни до закону «Про телебачення і радіомовлення» щодо визначення передач європейського виробництва.

Про це повідомляє gazeta.ua.

«Ліцензіати (крім супутникового мовлення) у проміжках часу між 07:00 і 23:00 повинні дотримуватися таких пропорцій між українськими та іноземними передачами: передачі європейського виробництва, а також США і Канади повинні становити не менше 70% загального тижневого обсягу мовлення. У тому числі не менше 50% загального тижневого обсягу мовлення – передачі українського виробництва», – ідеться в тексті закону.

Окрім того, музичні твори українських авторів і виконавців повинні становити не менше 50% загального щотижневого обсягу мовлення в радіопрограмах.

Передача європейського виробництва – створена однією або кількома юридичними особами-резидентами країн, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне мовлення. Сюди також відносяться передачі, виготовлені на замовлення юридичних осіб-резидентів країн, які ратифікували Європейську конвенцію. Але якщо безпосереднім виробником передачі є особи-резиденти таких країн.

Якщо передача створена на замовлення або за участю юридичних осіб-резидентів держави-агресора, її не може вважати передачею європейського або українського виробництва.

Як відомо, Верховна Рада у травні виключила Росію зі списку європейських мовників у сфері телебачення і радіомовлення. Наразі від парламенту очікують до кінця року прийняти законопроект про заборону на ввезення книг антиукраїнського змісту з Росії та Криму.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0