Порошенко про Крим: Росія, як злодій викине вкрадене, коли їй запече

Законопроект про особливості держполітики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донбасу найближчим часом буде винесено на громадське обговорення.

 

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час виступу у четвер, 7 вересня, у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє та зовнішнє становище України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Завершується робота над законопроектом про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей України. Найближчим часом він буде оприлюднений і винесений на обговорення в Україні і серед наших партнерів. Українська громадськість матиме можливість його ретельно вивчити. Вирішальне слово буде за вами, шановні народні депутати”, – сказав Порошенко.

 

Президент зазначив, що, згідно із даними соціологічного опитування, проведеного на початку літа, суспільство втомилося від війни. За його словами, ознакою такої втоми є той факт, що 11% пропонують взагалі відмовитися від будь-яких спроб повернути тимчасово окуповані території Донбасу, 14% виступають за те, щоб конфлікт заморозити, а території — ізолювати, 13% ратують за військовий наступ.

“А більшість – 56% – підтримують курс на повернення тимчасово окупованих територій дипломатичним шляхом”, – підкреслив Порошенко.

Стосовно питання повернення Криму, то глава держави зауважив, що Україна не може вибити Росію звідти силою і та не піде з півострова сама. “Але ми можемо створити умови, коли Крим стане для Москви непідйомним тягарем. Так злодій іноді викидає вкрадене, коли воно починає йому пекти”, – зазначив Порошенко.

 

У цьому контексті він нагадав, що Україна використовує для цього інструменти міжнародного права, санкції, міжнародні суди й арбітражі, різноманітні міжнародні платформи і моніторингові механізми – починаючи від ООН і закінчуючи ЮНЕСКО.

 

“Притягнення Російської Федерації до міжнародно правової відповідальності є довготривалим процесом. Та ми змусимо Росію відповідати мовою права за свої дії на території України”, – переконаний Президент.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0