Порошенко про суд у Гаазі: Очікуємо рішень, які зупинять поставки зброї з РФ

Президент Петро Порошенко очікує від Міжнародного суду ООН в Гаазі рішень, які зупинять постачання зброї на окуповану територію і зможуть навести порядок на неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону.

А також допоможуть зняти заборону на функціонування Меджлісу в Криму та дозволять припинити утиски етнічних українців і кримських татар.

Про це глава держави написав у своєму Facebook.

“Міжнародний Суд ООН в Гаазі розпочав слухання за позовом України проти РФ щодо фінансування тероризму і щодо дискримінації українців та кримських татар в Криму. Ми очікуємо рішень, які зупинять поставки зброї на окуповану територію і зможуть навести порядок на неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону, а також допоможуть зняти заборону на функціонування Меджлісу в АРК, дозволять припинити утиски етнічних українців та кримських татар”, – зазначив Президент.

Як повідомлялося, 6 березня з виступу України почалися слухання у Міжнародному суді ООН у Гаазі за позовом проти Росії.

Україна у Гаазі обвинувачує Росію у порушенні двох міжнародних конвенцій – Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Нинішні слухання присвячені поданому Україною запиту про введення тимчасових заходів, спрямованих на запобігання продовженню порушень з боку Росії протягом розгляду справи по суті.

Слухання триватимуть до 9 березня.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0