Порошенко пропонує збільшити “мінімалку” до 4100

Порошенко пропонує збільшити “мінімалку” до 4100

Президент Петро Порошенко запропонував збільшити розмір мінімальної заробітної плати до 4100 гривень.Про це він сказав під час ІІ Всеукраїнського форуму об’єднаних громад «Ініціативи, що змінюють життя» , повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

«Я хотів би подякувати уряду і Прем’єр-міністру, що є відповідна реакція уже на моє звернення у проекті державного бюжету і за підсумками покращення інвестиційного клімату і надходжень до бюджету ми зможемо проаналізувати за підсумками півріччя або трьох кварталів і прийняти рішення про підвищення мінімальної заробітної платні до 4100 гривень», – заявив Порошенко.

 

Два роки тому, нагадав він, було зменшено розмір єдиного соціального внеску.

«І вже зараз можемо говорити про об’єктивний і очевидний ефект. Пам’ятаєте, скільки нас тоді критикували, що це буде і бізнес душити, і зажене в “тінь”? Навпаки – вивело з “тіні”. І це рішення, яке було запроваджено на початку цього року – (про збільшення мінімальної зарплати – ред.) з 1600 до 3200, рівно удвічі, – безпрецедентне рішення в умовах України. Це правильне рішення, і його слід, на моє глибоке переконання, продовжувати», – підкреслив Президент.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ