Порошенко: Рішення щодо абонплати на газ має бути призупинене

Порошенко: Рішення щодо абонплати на газ має бути призупинене

Президент України Петро Порошенко переконаний, що рішення щодо абонплати на газ має бути призупинене.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Без діалогу з людьми такі рішення не приймаються», – прокоментував Порошенко рішення щодо запровадження абонплати на газ.

«Дія зазначеної постанови має бути призупинена! Звертаюся до Уряду та НКРЕКП знайти узгоджене рішення, яке б передбачало непідвищення тарифів та розповсюдження субсидій на всі види платежів для всіх, хто цього потребує», –  зазначив Глава держави.

Як повідомляв Укрінформ, 28 березня НКРЕКП встановила для населення і промислових споживачів тарифи за користування приєднаними газорозподільчими потужностями та транспортування газу. Відповідний тариф буде вилучений з чинної ціни на газ для населення, яка, відповідно до рішення Кабінету міністрів, становить 6879 грн за 1 тис. кубометрів (без ПДВ). Новий тариф буде сплачуватися щомісячно, окремо від оплати газу як товару.

Водночас, за словами Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, збільшення є і становить у середньому в розрахунках від 1,3 до 3 разів. Особливо це стосується тих, хто живе у багатоквартирних будинках.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ