Порошенко відкрив підрозділ Nexans у Бродах: Це результат дії асоціації з ЄС

Відкриття нового виробничого підрозділу компанії Nexans у Бродах є прямим результатом дії Угоди про асоціацію з ЄС. Про це заявив Президент Порошенко на відкритті Бродівського виробничого підрозділу ТзОВ “Електроконтакт Україна” на Львівщині, де виготовлятимуться кабельні мережі для концерну BMW, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Сьогодні у нас відбувається надзвичайно символічна і урочиста подія: французька компанія Nexans ухвалила рішення інвестувати в Україну, щоб постачати продукцію, яка тут виробляється, німецькому концерну BMW, але виробляти будуть українські працівники. Це є прямий результат надзвичайно важливого документа – Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, яка відкриває для українських виробників у рамках поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі доступ до європейських ринків”, – сказав Порошенко.

Він повідомив, що французька компанія інвестувала лише в обладнання понад 10 млн євро.

“Але є ще одна важлива характеристика – будували це виробництво українські будівельники, які дають роботу українським працівникам, сплачують податки до українського бюджету, але рівень якості є міжнародним. Це ще одне підтвердження, як змінюється країна”, – наголосив глава держави.

Порошенко нагадав, що рівно рік тому, 18 серпня, було закладено капсулу на місці будівництва заводу компанії Nexans у Бродах, а сьогодні відкривається “фантастичний комплекс, виробничий палац”.

 

Він також повідомив, що зарплата вантажника на заводі становитиме від 8 тис. до 14 тис. гривень.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ