Порошенко визнав, що рівень життя українців залишився занизьким

Європейська інтеграція України в ЄС досі не покращила рівень життя громадян України. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час свого виступу з нагоди Дня гідності та свободи, повідомляє прес-центр адміністрації голови держави.

 

«Європеїзація, нажаль, поки що не торкнулася рівня життя. Це єдина сфера, де ми за три роки не наблизилися до європейських стандартів», – констатував він.

 

Порошенко зазначив, що така ситуація склалась через певні фактори, зокрема через те, що велика кількість державних грошей йде на оборону. В результаті,  понад 5% ВВП було спрямовано на сектор оборони і безпеки.

 

Однак, за його словами, це дало результат, адже інші країни визнають, що Україні вдалося за три роки створити потужну армію.

 

Порошенко додав, що на рівень життя українців також впливає і запізніле впровадження економічних реформ, що необхідно було зробити ще на початку 90-х років.

 

«Але я впевнений, що незабаром ефективність українських економічних реформ відчуватиме більша і більша кількість людей і підвищення рівня життя вже стоїть на порядку денному зараз», – підсумував Порошенко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ