Порошенко хоче угоду про вільну торгівлю з Ізраїлем вже у 2017

Україна та Ізраїль мають уже наступного року вийти на підписання двосторонньої угоди про вільну торгівлю. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі у четвер з міністром з питань охорони навколишнього середовища, міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним, повідомляє прес-служба Глави держави.

 

“Питання необхідності проведення чергового засідання Комісії (Спільної Українсько-Ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва – ред.) обговорювалося у ході моїх нещодавніх переговорів з Президентом Держави Ізраїль Реувеном Рівліном та Прем’єр-міністром Беньяміном Нетаньягу. Радий, що досягнуті домовленості швидко втілюються у життя”, – зазначив він.

 

Порошенко наголосив на важливості поглиблення співпраці на торговельно-економічному напрямі та прискорення укладання двосторонньої угоди про вільну торгівлю.

Зі свого боку, міністр як голова ізраїльської частини Спільної Українсько-Ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва поінформував Президента України про результати її чергового засідання, що відбулося 5-6 жовтня у Києві.

Співрозмовники окремо обговорили шляхи інтенсифікації інвестиційної співпраці між державами, зокрема можливості, які відкриваються перед ізраїльським бізнесом у зв’язку із масштабною приватизацією, що готується в Україні.

 

Петро Порошенко та Зєев Елькін також відзначили успішність функціонування безвізового режиму між Україною та Ізраїлем, зокрема з точки зору розвитку торгово-економічного співробітництва та туристичних обмінів.

 

Крім того, Президент України подякував ізраїльській стороні за активну участь у заходах із вшанування 75-тих роковин трагедії Бабиного Яру. Петро Порошенко наголосив, що українсько-ізраїльська спільна історія потребує інтенсивного і грунтовного дослідження. “Необхідно ліквідувати радянські стереотипи, які, на жаль, вкоренилися у свідомості частини ізраїльського суспільства та використовуються наразі у інформаційній війні проти України”, – підкреслив Глава держави.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0