Посол України вже поспілкувався з Дональдом Трампом

Посол України Валерій Чалий вже поспілкувався із новообраним президентом США Дональдом Трампом. Про це журналістам розповів Валерій Чалий, інформує Укрінформ.

 

За словами посла України, його розмова з Трампом була позитивною для України.

«Я скористався можливістю коротко поговорити з обраним президентом для того, щоб питання України не залишилось поза його увагою!», – зазначив Чалий.

Він уточнив, що розмова відбулася два дні тому, під час передінавгураційних заходів.

«Я не можу розповісти про суть цієї розмови, але можу сказати, що до цього відбулось дуже позитивне спілкування Президента України і новообраного Президента Трампа. Моя розмова була в розвиток цього діалогу»,  – прокоментував дипломат.

Він також зауважив, що ключове завдання для України зараз – це забезпечення прямого контакту на найвищому рівні. «Не просто це зараз зробити, але я вважаю нашим завданням мати такий діалог», – сказав посол.

У цьому зв’язку він поінформував, що Посольство вже передало підготовлений Україною перелік питань, “по яких ми хотіли би розвивати співпрацю у сферах наших взаємних інтересів, у тому числі з того, що ми можемо запропонувати Сполученим Штатам”.

Крім того, Чалий зазначив, що на інавгураційних заходах в п’ятницю він мав можливість говорити з багатьма ключовими фігурами з нової адміністрації Білого дому.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ



11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0