Президент підписав указ про підготовку і проведення в Україні Ліги чемпіонів – 2018

Президент підписав указ про підготовку і проведення в Україні Ліги чемпіонів – 2018

Президент України Петро Порошенко підписав указ “Про підготовку та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018”.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Президент постановив утворити організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні Ліги чемпіонів 2018 року з футболу та затвердив його персональний склад.

Глава держави доручив Кабінету Міністрів України розробити за участю Федерації футболу України та затвердити у двомісячний строк план заходів з підготовки та проведення в Україні Ліги чемпіонів.

Уряд має передбачити забезпечення публічної безпеки і порядку, належного медичного обслуговування та санітарного благополуччя, організувати надання туристичних інформаційних послуг для гостей, а також забезпечити в установленому порядку фінансування видатків, пов’язаних із підготовкою та проведенням Ліги чемпіонів.

Кабінету міністрів також доручено періодично інформувати Президента про стан здійснення заходів з підготовки та проведення в Україні заходу.

Крім того, Київська міська державна адміністрація має розробити і затвердити регіональний план культурно-розважальних заходів для відпочинку й дозвілля туристів на період проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів. КМДА також доручено передбачати під час підготовки проектів місцевих бюджетів на 2017 і 2018 роки кошти для реалізації заходів.

Згідно з указом, Державний комітет телебачення і радіомовлення України повинен забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів із підготовки та проведення в Україні Ліги чемпіонів 2018 року з футболу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ