Припинення війни залежить від кожного з нас – глава УГКЦ

Якщо всі українці, як народ, зрозуміють, що їхня держава перебуває в стані війни, та не намагатимуться перекласти відповідальність за війну на чужі плечі і не житимуть так, ніби війни немає, тоді ми переможемо.

 

Таку думку висловив глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав в ефірі програми “Відкрита Церква”, відповідаючи на запитання про те, що потрібно громадянам робити, аби припинити війну в Україні, інформує прес-служба УГКЦ.

 

“Війна – це біда номер один у нашому домі. Це щось, що не дає нам можливості вільно рухатися вперед. Сьогодні український народ дуже зранений. Гадаю, що наслідки цієї війни ще не вповні проявилися. За даними міжнародного Червоного хреста і також за нашими даними, на окупованих територіях гуманітарна ситуація втричі погіршилася, порівняно з кількома попередніми роками. І не видно тенденції до покращення. Навіть більше, на Донеччині назріває колосальна екологічна катастрофа. Через затоплення шахт отруюються ґрунтові води. Цілі регіони будуть позбавлені питної води…”, – нагадав духовний лідер греко-католиків.

На думку глави УГКЦ, щоб припинилася війна, християни насамперед мають молитися за мир. “Мир потрібно виблагати у Господа, потрібно також будувати мир. Треба підтримувати українське військо, тому що наші воїни – це ті, хто захищає мир, навіть зі зброєю в руках. Потрібно лікувати рани, які наносить війна, допомагати тим, хто стали жертвами цієї війни. Нам слід протистояти всякій ненависті й не руйнувати себе зсередини”,– переконує Блаженніший Святослав. 


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ