Притулку для тварин «Милосердя» потрібна допомога – вчора ввечері тут сталася пожежа

Притулку для тварин «Милосердя» потрібна допомога – вчора ввечері тут сталася пожежа

Як повідомили у ЛКП «Лев», вчора ввечері сталася пожежа в притулку для тварин «Милосердя», що в смт. Брюховичі. Згоріла кухня, де готували їжу для 300 собак. Тварини не постраждали. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«На щастя, тварини та люди не постраждали, проте вщент знищена кухня та весь інвентар для приготування їжі. Окрім кухні згорів склад з сіном і підстилками (вживані речі) та частково склад з дровами. Пожежники погасили вогонь і склад з харчами вцілів. Сьогодні у притулку перебуває близько трьох сотень собак, їм треба готувати їжу. Тож «Милосердя» потребує нашої з вами допомоги! Від себе ми зібрали 10 пелет м’ясного корму і 5 мішків сухого корму, щоб допомогти з харчуванням для тварин», – розповіла директор ЛКП «Лев», Оксана Кошак.

 

За словами Наталі Кузнєцової, голови Львівського товариства захисту тварин, на сьогодні першочергово потрібно відновити роботу польової кухні, адже зараз дуже складно готувати їжу для такої кількості тварин.

 

ЛКП «Лев» і Львівське товариство захисту тварин звертаються до всіх небайдужих допомогти відновити кухню і придбати кухонний інвентар. Потрібно: привезти сіно, дрова, вживаний одяг, фінансова допомога для придбання кухонного інвентарю.

 

Кошти пересилати на рахунок:

Філія Львівське обласне управління АТ «Ощадбанк»

МФО БАНКУ 325796

код ГДРПОУ організації 13807804

Рахунок № 26000300205345

Назва організації – Львівське товариство захисту тварин

prytulok_myloserdia

Картка Приватбанку

5168 7572 8213 8686

Сай Марина Віталіївна

 

Також, за додатковою інформацією, можна звертатися до п. Наталі Кузнєцової, голови Львівського товариства захисту тварин тел. 096 91 60 108.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ