Про підготовку до навчального року – у #Звітах_НАЖИВО на UA: ЛЬВІВ

Про підготовку до навчального року  – у #Звітах_НАЖИВО на UA: ЛЬВІВ

У серпневому випуску #Звіти_наживо в ефірі телеканалу та радіо UA: ЛЬВІВ про підготовку до навчального року звітуватиме начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Зоряна Довганик Команда Суспільного за участі Громадського руху ЧЕСНО ставитиме питання, що стосуватимуться готовності навчальних закладів до 2018-2019 навчального року.

 

Серед іншого, посадовець звітуватиме про проведення ремонтів, приведення будівель у відповідність до санітарних та протипожежних норм, результати кампанії із зарахування першокласників до навчальних закладів згідно з новою реформою (черговістю за пропискою).

 

Крім того, чиновник розкаже про нововведення, пов’язані з децентралізацією, а саме підвезення дітей до шкіл автобусами, якщо у місцях проживання дітей відсутній або скорочений навчальний заклад, нову організацію харчування школярів, функціонування батьківських фондів тощо.

 

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Довганик . Окрім цього, глядачі телеканалу та слухачі радіо UA: ЛЬВІВ можуть телефонувати у студію прямого ефіру: (032) 298 71 91. Пряма трансляція “Звітів_наживо” — на офіційній сторінці філії Суспільного UA: ЛЬВІВ у Facebook.

 

Нагадаємо, #Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху «ЧЕСНО». У кожній області влада звітує у прямому ефірі регіональних телеканалів НСТУ.

 

Формат програми – 52-хвилинне інтерактивне інтерв’ю.

 

 

Теми програми змінюватимуться щомісяця, проте будуть однакові для всіх регіонів:

• вересень — медична реформа,

• жовтень — початок опалювального сезону,

• листопад — бюджети міст,

• грудень — звіти чиновників за 2018 рік.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ