Проект бюджету має бути готовий до другого читання на початку грудня – Гройсман

Проект бюджету має бути готовий до другого читання на початку грудня – Гройсман

Проект державного бюджету на 2018 рік має бути підготовлений до другого читання у першій декаді грудня. Про це під час засідання уряду сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Хотів би зараз доручити команді Міністерства фінансів спільно з колегами, першим віце-прем’єр-міністром, міністром Кабінету міністрів організувати роботу з доопрацювання зауважень, які були висловлені народними депутатами, до законопроекту до другого читання у першій декаді, тобто з 1 до 10 грудня”, – сказав Гройсман.

 

Він наголосив, що це є пріоритетним питанням. “Ми маємо серйозно поставитися до підготовки бюджету на 2018 рік”, – додав Прем’єр.

Верховна Рада 14 листопада ухвалила в першому читанні проект закону “Про Державний бюджет України на 2018 рік”.

Планується, що доходи загального фонду зведеного бюджету вперше перевищать 1 трильйон гривень та досягнуть 1 трильйона 30 мільярдів гривень при зростанні ВВП на рівні 3% та 7% інфляції. Дефіцит бюджету передбачений на рівні 77,9 млрд грн.

 

Крім того, відповідно до документа курс долара у 2018 році може сягнути 30 гривень.

 

Проектом бюджету пропонується із 1 січня 2018 року встановити мінімальну заробітну плату в розмірі 3723 гривень, прожиткового мінімуму – 1700 гривень.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ