П’ятирічна концепція Світового банку передбачає підтримку основних реформ в Україні

Схвалена Радою директорів Світового банку концепція співпраці з Україною на 2017-2021 роки передбачає сфери управління державними фінансами, земельну, пенсійну, медичну реформи та приватизацію. Про це на своїй сторінці у Fcebook написав міністр фінансів Олександр Данилюк.

 

«Зроблено історичний крок. Тепер у нас є програма для України, в рамках якої на наступні роки буде визначатися співпраця України з групою Світового банку. Фокус концепції зосереджений на сферах, реформування яких є на сьогодні для України вкрай важливим, це управління державними фінансами, земельна, пенсійна, медична реформи та приватизація», – написав Данилюк.

Він зазначив, що без цих реформ не побудувати сильної, сучасної та здорової економіки. “Наші партнери зі Світового банку підтримують нас у реалізації цих та інших зазначених у концепції реформ”, – додав міністр.

Нагадаємо, Світовий банк ухвалив стратегічний документ співробітництва з Україною на 2017-2021 роки, який спрямований на підтримку українських реформ. Про це йшлося під час зустрічі Президента України Петра Порошенка з президентом групи Світового банку Джим Йонг Кімом.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0