Рада підтримала за основу один з “безвізових” законопроектів

Законопроект стосується удосконалення засад діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

 

Народні депутати підтримали в першому читанні законопроект, внесений Президентом, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання рекомендацій, які містяться у шостій доповіді Європейської комісії про стан виконання Україною Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України стосовно удосконалення засад діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів”. За відповідне рішення проголосували 282 народних обранця, повідомляє Укрінформ.

 

Як зазначається у пояснювальній записці до проекту закону, нормативно-правовий акт пропонує уповноважити Національне агентство не лише на збереження активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, але й на володіння, користування та/або розпорядження такими активами, у тому числі правом реалізації, технологічної переробки чи передачі в управління активів, конфіскованих у кримінальному провадженні.

Крім того, законопроектом передбачається на законодавчому рівні закріпити розміри посадових окладів працівників Національного агентства.

За пропозицією Голови Верховноі Ради Володимира Гройсмана, парламентарії підтримали скорочену процедуру підготовки проекту закону до другого  читання й винесення його до сесійної зали для ухвалення в цілому в четвер, 18 лютого.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0