Рада розгляне бюджет розвитку Львова в четвер

У четвер під час пленарного засідання сесії депутатський корпус прийматиме бюджет розвитку міста на 2016 рік.

 

Відзначимо, що впродовж останнього тижня відбулись громадські обговорення бюджету розвитку та презентація його основних показників для представників туристичного кластеру, ІТ-кластеру та компаній Львова, громадських активістів та промислових підприємств.

 

«Ми провели розширені презентації, а під час обговорень ще й отримали дуже цікаві, конструктивні ідеї щодо наповнення бюджету. Скажімо, ІТ-компанії запропонували долучитись до ремонту садочків. Усі ці пропозиції ми зараз пропрацьовуємо», – відзначив заступник міського голови з розвитку Андрій Москаленко.

 

Нагадаємо, 1 лютого виконавчий комітет міськради прийняв рішення про бюджет розвитку міста на 2016 рік, де вперше передбачено кошти на реалізацію низки заходів культурного характеру, у зв’язку з отриманням статусу «місто літератури ЮНЕСКО». Також чимало коштів, у разі погодження депутатським корпусом, буде скеровано на спортивну інфраструктуру та безпеку міста. Планується відкриття 2 медіатек, створення сучасних інтерактивних класів у школах. Буде продовжено роботу у напрямку відкриття амбулаторій сімейної медицини. Також місто планує суттєво оновити міський електротранспорт.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ