Рада ухвалила за основу законопроект про антидопінговий контроль

Народні депутати підтримали в першому читанні законопроект № 4724 «Про антидопінговий контроль у спорті». За відповідне рішення проголосував у середу 231 народний обранець, повідомляє «Укрінформ».

 

Законопроект визначає правові та організаційні умови здійснення антидопінгового контролю в Україні, участі відповідних закладів, установ та організацій у профілактиці, запобіганні застосуванню та поширенню допінгу в спорті.

 

Проект нормативно-правового акта передбачає покладання обов’язків з організації та здійснення допінг-контролю в спорті на Національний антидопінговий центр, що належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері фізичної культури і спорту.

 

Планується, що Національний антидопінговий центр затверджуватиме антидопінгові правила; забезпечуватиме проведення досліджень, пов’язаних з визначенням заборонених речовин тощо.

 

Законопроект передбачає, що тестування спортсменів проводиться Національним антидопінговим центром та/або іншою антидопінговою організацією, визначеною відповідно до антидопінгових правил, а аналіз проб спортсменів проводитиметься в акредитованих лабораторіях допінг-контролю.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0