«Радісне свято Весни» представить світові шедеври китайського мистецтва у Львові

Посольство Китайської Народної Республіки, спільно з Культурно-дослідницьким центром України та Китаю «Ланьхва», представляють світові шедеври китайського мистецтва в Україні «РАДІСНЕ СВЯТО ВЕСНИ». Прес-конференція відбудеться завтра, 4 березня, о 17:00 год. у Львівському оперному театрі ім. С. Крушельницької (пр. Свободи, 28).

Регламент:

17:00 – прес-конференція, бліц-інтерв`ю, зйомки за лаштунками.

18:20 – фуршет.

19:00 – концерт.

У прес-конференції візьмуть участь:

Чжан Вей – Перший заступник Посла КНР в Україні;

Cунь Шу Цзе – Голова делегації та художній керівник Чженчжоуського театру опери та балету;

Юрій Котик – Голова культурно-дослідницького центру України та Китаю «Ланьхва»;

Тадей Едер – Генеральний директор Львівського Національного театру опери і балету ім. С. Крушельницької.

Завдяки грандіозному мистецькому проекту «РАДІСНЕ СВЯТО ВЕСНИ», на початку березня загадковий і неповторний світ китайської культури наблизиться до українського глядача у Києві та Львові. Виступи артистів Чженчжоуського театру опери та балету, представників Шаолінської школи бойових мистецтв «Тагоу» з міста Денфен, а також блискучі виконавці на національних китайських інструментах Ерху та Чжен – присвячені святу Весни, яке щорічно відзначається в Китаї за місячним календарем.

Китайські митці приїдуть в Україну в рамках міжнародного гастрольного туру. Всі ці артисти є представниками міста Чженчжоу – головного міста з провінції Хенань.

Чженчжоуський театр опери і балету – це естетика витонченої китайської класичної хореографії у властивому тільки Піднебесній екзотичному стилі. Чженчжоуський театр є професійним художнім колективом уряду Китаю, який неодноразово був удостоєний танцювальної премії «Лотос». Артисти покажуть захоплюючий танець лебедів, справжнє мистецтво з віялами, інші барвисті й колоритні танці.

Ще однією складовою програми стануть віртуозні інструментальні соло на старовинних китайських інструментах Ерху та Чжен, які гіпнотично занурять у колорит загадкового Китаю. Останнім часом до ерху звернулися рок-музиканти: на ньому грає засновник і фронтмен американської групи Hsu-nami Джек Сю та український колектив Flеur. Звучання чжена відрізняється дзвінкістю і чарівною ніжністю, а виконувані на ньому мелодії – плавністю.

Шоу літаючих шаолінських монахів з міста Денфен провінції Хенань, на території якої і розташований знаменитий буддійський храм Шаолінь, стане окрасою всієї програми. Учні найвідомішої школи бойових мистецтв Шаолінь «Тагоу» (Shaolin Tagou), переможці міжнародних турнірів з кунг-фу, брали участь в церемонії закриття Олімпійських ігор в Афінах, церемонії відкриття Всесвітніх спеціальних Олімпійських ігор, Азіатських ігор і відкриття/закриття Пекінських літніх Олімпійських. Їх виступ – це яскраве і вражаюче шоу, що демонструє граціозні прийоми знаменитого на весь світ китайського ушу. Вихованці школи «Тагоу» не тільки літатимуть і стрибатимуть, але й супроводжуватимуть демонстрацію бойового мистецтва на сцені Національної Опери України гучними вигуками зі зброєю в руках. Кульмінацією виступу китайських шаолінів стане демонстрація неймовірних можливостей людського організму: розбивання заліза об голову, проштрикування скла тонкою голкою і відколювання шматка металу пальцем.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ