Реєстр е-декларацій опиниться під загрозою з 1 січня

Адміністратор державного реєстру декларацій Державне підприємство «Українські спеціальні системи» попередило про можливі перебої в роботі реєстру з 1 січня 2017 року.

Про це інформує Українська правда.

1 січня 2017 року в Україні розпочинається другий етап електронного декларування: кількість суб’єктів декларування може сягнути 2 млн, нагадали у держпідприємстві.

«ДП «УСС» повідомляє, що позбавлено можливості забезпечити з 1 січня 2017 року стабільну роботу Реєстру та належні умови подання е-декларацій через ресурсні неспроможності Реєстру виконувати свої функції на другому етапі е-декларування», – зазначено в заяві.

Поки ресурсні спроможності дозволяють проводити до 5 тисяч одночасних сесій та зберігати й оброблювати до 1 мільйона е-декларацій на рік. Проте у ДП очікують, що з 1 січня кількість одночасних сесій може зрости до 70 тисяч. Кількість декларацій на другому етапі е-декларування (до 1 квітня) може сягнути 2,5 млн.

У ДП «УСС» зазначили, що порушували це питання та просили про доустаткування і модернізацію, але вони досі не розпочаті.

«Змушені констатувати, що наявні ресурси, обладнання Реєстру не дозволяють забезпечити належні умови його роботи на другому етапі е-декларування. Час, виділений державою і суспільством на підготовку Реєстру до другого етапу подання е-декларацій, уже майже вичерпано, але жодну з проблем не вирішено», – зазначили в УСС.

«Сподіваємося, що активна позиція суспільства у питаннях запобігання та боротьби з корупцією надасть поштовх для негайного вирішення НАЗК та причетними сторонами проблем забезпечення належного функціонування Реєстру е-декларацій та безумовного виконання вимог законодавства», – йдеться в заяві.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ