«Різдвяна казка у Львові» для незрячих діток триває

Впродовж 10–13 січня Львівський обласний осередок ГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» для незрячих дітей семи і восьми років, які навчаються на інклюзивній формі в різних містах України, організовує «Різдвяну казку у Львові». Сьогодні дітки матимуть екскурсію з тифлокоментарем та зустрінуться зі Святим Миколаєм.

Як розповіла Оксана Потимко, «Різдвяна  казка  у  Львові»  триває. «Третій день розпочнеться екскурсією  з тифлокоментарем, яка стартує  біля  макета  Львівської  ратуші о 13:00. Вестиме екскурсію Надія,  яка  минулоріч  навчалась  на  курсах  аудіодискрипції для гідів.  Діти довідаються чимало цікавого про місто Лева. Завершиться екскурсійний маршрут великою несподіванкою – випадковою зустріччю зі Святим Миколаєм», – розповіла Оксана Потимко, керівник Ресурсного   центру  освітніх  інформаційних  технологій  для  осіб  з особливими    потребами    НУ «Львівська політехніка».

Нагадаємо, вчора під час «казки» незрячі дітки пробували зіграти на органі та проводили репетицію Вертепу, який 13 січня презентуватимуть.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ