Росія формує нові дивізії на кордоні з Україною – Турчинов

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов обговорив із заступником генсека НАТО з питань нових викликів безпеці Соріном Дукару перспективи поглиблення співпраці у військово-технічній сфері та сфері кібербезпеки. Про це повідомляє прес-служба РНБО України.

 

“Значну увагу під час обговорення сторони приділили питанням поглиблення співробітництва у військово-технічній сфері та сфері кібербезпеки між Україною та країнами-членами НАТО”, – йдеться у повідомленні.

 

Під час зустрічі співрозмовники також обговорили ситуацію, що склалась в Україні внаслідок агресії РФ проти нашої держави.

 

За словами Турчинова, вздовж кордону України з Росією вибудовується потужна інфраструктура російських військ, “створюються нові дивізії в Білгородській і Ростовській областях, поблизу східного та північного кордонів”. “Немає потреби вам розповідати про мілітаризацію в Калінінграді та створення потужних баз у Сирії РФ”, – сказав секретар РНБО, додавши, що Росія значно зміцнила свої позиції в Чорноморському та Балтійському басейнах.

 

Окрім того, співрозмовники обговорили методи гібридної агресії РФ проти України. “Окрім військових дій, ведеться економічна, енергетична та інформаційно-кібернетична агресії проти нашої країни”, – зазначив Турчинов.

 

В свою чергу Дукару наголосив, що Україна є “наріжним каменем в євроатлантичній безпеці”.

 

Окрім того, заступник генерального секретаря НАТО наголосив на важливості співпраці в науковій сфері та в питаннях кібербезпеки. “На даному етапі ми поглиблюємо практичну співпрацю та інтеграцію наших дій”, – сказав він.

Дукару додав, що робота цільового фонду для України з питань кібербезпеки при НАТО визнана задовільною, і “зараз планується розширення його роботи”.

Представник НАТО також відзначив глибинні реформи сектору безпеки та оборони України, “які знаходяться не лише на папері, а дійсно глибинні та направлені на євроатлантичну інтеграцію України”.

 

“Ми сьогодні вийшли на той рівень практичної співпраці, якої до цього ніколи не було. Вірю в європейську та Північноатлантичну інтеграцію України”, – наголосив він.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0