Розпочато благодійну акцію «Подаруй дитині свято»

У Львові вшосте стартує щорічна благодійна акція «Подаруй дитині свято». Цьогоріч листи написали діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей переселенців та учасників зони АТО, дітей-інвалідів, сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування, які проживають у Львові. А також пацієнти Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

 

Уже традиційно волонтери зібрали 150 листів, публікують їх на сторінці акції в соціальній мережі facebook та пропонують усім охочим стати помічниками святого Миколая: обрати листа на сторінці в соцмережі, виконати дитячі побажання та до 15 грудня принести подарунок в Офіс Св. Миколая (м. Львів, вул. Винниченка 12/2ий поверх (Львівський обласний молодіжний центр).

 

Координаторами цьогорічної Благодійної акції є ГО «Львівський молодіжний клуб» спільно з Львівським обласним молодіжним центром за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

 

Детальніше про акцію: https://www.facebook.com/PodarujDitiniSvato ,093 14 36 379 (Данило Сороковий – координатор акції)КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ