Рух потягів до Польщі буде обмежено: пасажирів пересаджуватимуть на автобуси

У зв’язку з модернізацією залізниці на території Польщі швидкісні потяги «Інтерсіті+» Київ – Перемишль» з 16 по 27 жовтня курсуватимуть до станцій «Медика» та «Львів». Про це повідомила прес-служба компанії.

 

«З 16 по 27 жовтня 2017 року, у зв’язку з проведенням робіт з модернізації залізничної лінії на території Польщі, руху потягів по колії 1520 мм на ділянці Перемишль – Хурко не буде. ПАТ «Укрзалізниця» звертає увагу пасажирів, що в зазначений період швидкісні потяги «Інтерсіті+», які курсують з України в Польщу, будуть обмежувати маршрут прямування до станції «Медика» (Польща) та до Львова», – йдеться в повідомленні.

 

Так, швидкісний потяг «Інтерсіті+» №706/705 «Київ, Львів – Перемишль» у період з 16 по 27 жовтня обмежить маршрут прямування до станції «Медика» (Польща). Для пасажирів, які прямують до Перемишля, на станції «Медика» польська залізниця забезпечить пересадку пасажирів на автобуси до Перемишля і в зворотному напрямку. Прибуватиме потяг на станцію «Медика» об 11:37, а у зворотному напрямку до Києва буде відправлятися зі станції «Медика» о 16:22.

 

Другий потяг «Інтерсіті+» до Польщі №716/715 «Київ – Перемишль – Київ» через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль – у період з 16 по 27 жовтня курсуватиме за чинним розкладом, але з обмеженням маршруту до ст. «Львів».

 

Також у зв’язку з проведенням модернізації колії на ділянці Перемишль – Хурко відбудуться зміни в курсуванні вагонів у складі потяга №51/52 «Варшава/Вроцлав – Львів». Так, до початку колійних робіт на ділянці Перемишль – Хурко останній раз вагон «Варшава – Львів» відправиться з Варшави 14 жовтня і прибуде до Львова 15 жовтня, назад відправлення вагона зі Львова 15 жовтня і прибуття до Варшави 16 жовтня.

 

Вагон «Львів – Вроцлав» останній раз відправлятиметься зі Львова 14 жовтня і прибуде до Вроцлава 15 жовтня, зворотно відправлення з Вроцлава 15 жовтня і прибуття у Львів 16 жовтня.

 

Після завершення робіт з модернізації колії вперше вагон «Варшава – Львів» відправиться з Варшави 27 жовтня і прибуде до Львова 28 жовтня, а назад зі Львова – 28 жовтня і прибуття до Варшави 29 жовтня. Вагон «Львів – Вроцлав» вирушить зі Львова-27 жовтня і прибуде до Вроцлава 28 жовтня, зворотно відправленням з Вроцлава 28 жовтня і прибуття у Львів 29 жовтня.

 

ПАТ «Укрзалізниця» просить пасажирів, які з 16 по 27 жовтня 2017 року планують подорожі до Польщі, уточнювати інформацію щодо руху потягів у залізничних касах або довідкових службах вокзалів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ