Сайт Львівської ОДА став доступним для людей з вадами зору

Відсьогодні, 17 листопада, особи з вадами зору зможуть вільно ознайомлюватись з усією інформацією, яка розміщена на офіційному веб-порталі Львівської обласної державної адміністрації. Спеціально розроблений модуль дає змогу незрячим людям у зручній для них формі отримувати інформацію із сайту. Зокрема, ресурс “loda.gov.ua” адаптували для правильної роботи програм – синтезаторів мови, з’явились й додаткові можливості змінювати шрифти та кольори тла.

Про це повідомила в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Марія Вагіла.

За її словами, додатковий модуль для незрячих виготовив розробник сайту ПП “Бренд-А”, за консультаційної підтримки Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету “Львівська політехніка”.

“Кошти на оновлення сайту обласної державної адміністрації передбачені в обласній програмі “Електронна Львівщина” на 2015 – 2017 роки”, – додала Марія Вагіла.

Для того, щоб увійти у спеціальний режим роботи інтернет-ресурсу loda.gov.ua, слід натиснути на відповідну іконку у шапці сайту, або застосувати комбінацію клавіш “ctrl+q“. Для переходу у звичний режим слід повторити те ж саме.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ