СБУ просять дати правову оцінку газеті з антиукраїнським змістом, яку видавали у Львові

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк звернувся із листом до СБУ у Львівській області, у якому попросив дати правову оцінку антиукраїнському змісту газети «Русский весник».  Як відомо, кілька примірників видання виявили працівники облради у приміщенні Російського культурного центру, що по вул. Короленка, 1а. Газети також скеровано спецслужбам. Про це інформує Львівська облрада.

«При проведенні обстеження приміщення комісією управління майном спільної власності Львівської обласної ради була виявлена газета «Русский весник». Спрямованість і зміст текстів стурбувала громадськість Львівщини. Львівська обласна рада просить провести професійний аналіз публікацій, що містяться в наявних випусках газети «Русский весник», надати їм кваліфіковану правову оцінку та у разі встановлення ознак правопорушення, вжити відповідних заходів реагування», – йдеться у листі до СБУ.  

Нагадаємо, рішенням депутатів Львівської обласної ради приміщення на вулиці Короленка, 1 а вилучено із користування Російським культурним центром та повернено назад у комунальну власність. При обстеженні приміщення працівники облради виявили газети із антиукраїнським змістом.

«Перечитав буквально чотири примірники цього так званого видання. Це відверта антиукраїнська пропаганда, що продукується буквально вкількох метрах від Львівської обласної ради. Ностальгія за Сталіним, тексти Олеся Бузини, пропаганда медведчуківського «Українського вибору». Словом, для спецслужб роботи чимало. Мусимо реагувати, бо у Львові такі речі є неприпустимими», – наголосив Володимир Гірняк.Коментарілеоско коментує:
11:43, понеділок, 21 листопада 2016
 

Тексти Бузіни, Український вибір у Львові НЕПРИПУСТИМІ.
Але “Main kampf” Гітлера на кожному кроці у Львові ПРИПУСТИМИЙ та ще тиражами в тисячі примірників.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ