Ситник: Антикорупційний суд реально створити до кінця 2017

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив, що, за умови ухвалення відповідного законодавства, антикорупційний суд в Україні реально створити до кінця 2017 року. Про це він повідомив під час засідання Антикорупційного Комітету ВР, передає Укрінформ.

 

“Зараз сума арештованого майна налічує мільярди гривень. У принципі, якщо ми доб’ємося вироків суду, то вперше в історії є реальні шанси повернути ці кошти. Повертаємось до теми Антикорупційного суду – і логічно, й організаційно це правильно… За умови прийняття відповідного законодавства, цей суд реально створити до кінця 2017 року”, – сказав Ситник.

 

Він додав, що антикорупційні справи розслідуються по всій Україні, але є об’єктивні причини затримання їх розгляду, наприклад, – не у всіх судах можливо сформулювати колегію із трьох суддів для розгляду відповідних справ.

“Не у всіх судах можна сформулювати трійки, бо справи нашої категорії повинні слухати судді у складі трьох осіб зі стажем роботи п’ять років. Це привело до того, що справи постійно переміщаються між судами”, – сказав Ситник.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ