Слухайте в ефірі Львівського радіо 7, 8 та 9 жовтня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 7, 8 та 9 жовтня

Чи буває так, що дорослі назавжди залишаються дітьми ? Казковий погляд письменника Богдана – Ігоря Антонича на життя , людей і природу. Про Антонича у вишнях, які оспівував Шевченко , зимового лиса і розмову кленів у його віршах у суботу, 7 жовтня, о 12-ій 50 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» . Ведуча Наталка Криничанка.
——————–
Про відкриття своєї свідомості до сприйняття і прийняття короткого метру – в інтерв’ю журналістки Ірени Вовк з директоркою Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art (ВізАрт) Ольгою Райтер. Субота, 7 жовтня, 12.25. Радіопрограма «Зустріч на князя Романа».
——————-
У радіопрограмі «Операція Україна» у суботу, 7-го жовтня, о 17-й годині 10 хвилин почуєте: «Нескорені воїни Львівщини» привезли додому перемоги. Історії призерів. А також про добрі новини від проекту «Пісні війни і голоси Героїв». Автор і ведуча проекту Ганна Шкряда.
——————–
У Львівському професійному художньому училищі урочисто відкрився Міжрегіональний навчально-практичний центр іноваційних, будівельно-реставраційних та деревообробних технологій. Про майбутню діяльність Центру, який допоможе готувати фахівців європейського рівня поспілкуємося у радіопрограмі  Аліни Литвинової «Основа» у суботу,  7 жовтня, о 17-й годині 35 хвилин.

Учасники: директор Львівського професійного художнього училища Катерина Криворучко, гості свята, учні училища
——————–
Він назавжди залишиться у нашій пам»яті 28-ми літнім…поетом-романтиком. А його вірші мають дивні, чарівні властивості і таємничу ірраціональну силу, що закорінена в природі. Пам»яті Богдана- Ігора Антонича присвячується радіопрограма «Із золотих фондів львівського радіо» в суботу, 7 жовтня, о 20.10. Редактор: Г. Рокецька.
Учасники: Б.Козак – нар.артист України

——————–

Чи вірите ви , що у ляльок є власне життя і реальні історії ? Про це та інше від акторів Львівського академічного театру “І люди, і ляльки” НАДІЇ КРАТ , ВАСИЛЯ СИДОРКА та заслуженого діяча мистецтв України, директора та художнього керівника театру – ОЛЕКСІЯ КРАВЧУКА у неділю 8 жовтня о 12-ій 50 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» . Ведуча Наталка Криничанка.
——————–
Бібліотека – це не тільки книги і читання. У Львові одну з книгозбірень перетворюють у сучасний простір для обміну думками. А поки там триває ремонт – культурне життя вже вирує. Як у бібліотеці можна працювати і саморозвиватися – слухайте в програмі «Зустріч на Князя Романа» в неділю, 08 жовтня, о 12 годині 30 хвилин з ведучою Лідією Станіцькою (Пужак).
——————–
В програмі «Територія доброти « – про проект «Домашня опіка», який спрямований на допомогу людям, що потрапили у вкрай важкі життєві ситуації. Проект вже багато років діє при шпиталі Шептицького у Львові. Зараз у відділення шукають волонтерів. Як долучитися. Слухайте у неділю. 8 жовтня о 17.10. Автор Ольга Мельник.
——————–

Про українців Іспанії, про їхні будні і свята, освітні реалії, зокрема й у вищій школі, співпрацю з МІОКом й імідж України у світі – про все це та інше крізь призму дипломатичного досвіду нашого гостя з Мадрида.  Слухайте відвертий ділог з Юрієм Чопиком (Мадрид – Іспанія) – головою «Української громади Іспанії за права, честь і гідність українців», головою  Комісії допомоги українцям за кордоном Світового Конгресу Українців в  ефірі Львівського радіо в програмі «Слово» з Оксаною Галаник у неділю, 8  жовтня, о 17:30.
——————–
Програма «Арт-факти» про художника-експериментатора Олега Давиденка. Про мистецтво буквально з усього і навіть з почуттів – слухайте в неділю, 08 жовтня, о 20 годині 30 хвилин з ведучою Лідією Станіцькою (Пужак).

——————–

До Покрови встигли оновити площу перед пам’ятником Степану Бандері:замінили понищені гранітні плити, завершили впорядкування хідників та вкладання газону на місці земляних робіт. Але крапку у непростій історії поставання цього монументу у Львові ставити рано. Про це наступний випуск Радіожурналу Місто. Слухайте програму о 7.10. ЇЇ автор і ведуча Ірина Павлюк.
Учасники:
А.Гутник, депутат ЛМР .
Ігор Савка, нач.комунального управління Галицької рай адміністрації Львова.
——————–
Про музичні діалоги, що їх ведуть учасники польського ансамблю Kwadrofonik зі слухачами. Про творчі задуми, що їх втілюють на сцені, зокрема й українській. У понеділок, 9 жовтня, у програмі «Зустріч на Князя Романа» учасники цьогорічного Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти» – гурт Kwadrofonik. Ведуча Ірена Вовк.
——————–
Щопонеділкова радіопрограма «ВАС СЛУХАЮТЬ», яка звучить у прямому ефірі Львівського радіо з 17 години 25 хвилин до 18-ї години, запросить вас, шановні слухачі, на пряме спілкування із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Ведуча програми – журналіст Мирослава Лубкович.
Під час ефіру працюватимуть телефони прямого зв»язку.
——————–
Свята Покрова як сакральна складова козацької філософії , сили і непереможності. Про це та інше з істориком, професором , Лауреатом міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди, автором історичної поеми “Україна козацька” – Валентином Северинюком із Запоріжжя у понеділок, 9 жовтня, о 20:10 у радіопрограмі «Світлиця» . Автор і ведуча Наталка Криничанка.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0