Сьогодні минуло два роки від дня загибелі лідера гурту Скрябін Андрія Кузьменка

Сьогодні минуло два роки від дня загибелі лідера гурту Скрябін Андрія Кузьменка

Сьогодні минуло два роки від дня загибелі відомого українського співака, лідера гурту Скрябін Андрія Кузьменка.

Як відомо, Андрій Кузьменко загинув у ДТП 2 лютого 2015 року  біля села Лозоватка у Криворізькому районі Дніпропетровської області. Тоді попрощатись з Кузьмою у Львові прийло кілька тисяч людей. Охочими провести співака в останню путь була заповнена уся площа перед Преображенською церквою.

 

Нагадаємо, Кузьма Скрябін (Андрій Кузьменко) народився 17 серпня 1968 року в місті Новий Розділ, хоча дитинство та шкільні роки провів у Новояворівську.

 

Мати співака – вчитель музики, батько – інженер. Формування особистості проходило під впливом матері. Він часто згадував, як з першого класу мати «гумовим тапочком заганяла його в музичну школу», яку він закінчив по класу фортепіано. Як згадував Кузьма, в дитинстві він мріяв стати водієм сміттєвоза.

 

У 1979 році, коли Андрію було 10 років, він вперше почув пісню The Beatles – Lady Madonna, яка і стало першим поштовхом до меломанії.

 

Початок музично кар’єри припав на 1983 рік. Тоді Кузьма познайомився з творчістю шотландської групи The Exploited, яка захопила його і назавжди змусила полюбити панк-музику.

 

За словами Кузьми, музика The Exploited ввімкнула у ньому зовсім іншу людину. Після цього він став танцювати, ходити на дискотеки і поширювати панк серед молоді. Так з’явилася група Ланцюгова реакція. Для репетицій групи використовувався актовий зал школи, де навчався Андрій.

 

У 1985 році він закінчив школу і намагався вступити у Львівський медінститут.

 

У 1986 році Кузьма познайомився з Володимиром Шкондою, який був гітаристом. Спочатку вони тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Цю групу Кузьма називав першим етапом появи Скрябіна.

 

У 1987 році він написав пісні Lucky Now, Brother, Так То Вже Є. Спочатку майже всі пісні Кузьма писав англійською мовою, а потім перекладав їх на українську.

 

Точкою відліку для групи Скрябін стало прийняте 29 червня 1989 року спільне рішення учасників групи записати композицію Feel the Pain та її україномовний варіант – Чуєш біль.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ