Сьогодні розпочалася акція «Миколай про тебе не забуде»

Сьогодні, 12 грудня, о 12.00 у приміщенні Львівського Палацу мистецтв в рамках проведення благочинної акції «Миколай про тебе не забуде» уже в шістнадцяте відбудеться акція «Фабрики Святого Миколая». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Фабрика Святого Миколая – це чарівне місце, що наповнене духом зимових свят, любові та добра. Впродовж 12-17 грудня тут працюватимуть Помічники Св. Миколая.

 

Цього року молодь менш активно, ніж в попередні роки, зголошувалась допомогти Чудотворцю  прийти безпосередньо в домівки діток, до яких Святому Миколаю самостійно складно знайти дорогу. Але все ж близько 500 старшокласників, студентів та молодих людей зі Львова зголосилися стати до лав Помічників.

 

День Святого Миколая – це прекрасна українська традиція, що сповнена чарівним духом, дитячим щастям та вчить нас всіх безкорисливо обдаровувати тих, кого ми любимо, про кого піклуємось і тих, хто цього потребує. Фабрика Св. Миколая працює для того, щоб дух доброчинності Чудотворця прийшов в це свято до кожної дитини, незважаючи на достаток родини чи стан здоров’я.

 

Робота Помічників Миколая на Фабриці дуже інтенсивна та структурована. Волонтери трудитимуться в відділах прийому подарунків, видачі адрес потребуючих дітей, сортування, пакування, перевірки якості запакованих подарунків і, звичайно, рознесення подарунків до домівок дітей», – зазначають організатори.

 

Всі Помічники Св. Миколая повинні бути добре підготовленими і для цього відвідують спеціальні вишколи. Останній такий вишкіл в цьому році відбудеться 10 грудня о 17.45 в Медіатеці за адресою: вул. Мулярська, 2а. Тож, якщо Ви хочете допомогти Чудотворцю сповнити діток вірою в дива, зареєструйтесь на сайті акції та прийдіть на вишкіл.

 

До найочікуванішого дитячого зимового свята залишилися лічені дні, і від усіх нас залежить чи не згасне віра у диво та добро у серцях дітей нашого міста.

 

Цього року помічники Св. Миколая традиційно завітають до дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також до дітей, чиї батьки учасники або загинули в зоні АТО.

 

Запрошують усіх людей доброї волі відвідати Фабрику Святого Миколая, долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде» та допомогти Чудотворцю принести радість, щастя та усмішки тим, хто цього справді потребує.

 

«Ми радо приймемо іграшки, солодощі, канцелярське приладдя, дитячі книжки, засоби гігієни. Подарунки просимо приносити  до 16 грудня на Фабрику Святого Миколая, яка працюватиме в приміщенні Львівському Палаці Мистецтв за адресою: вул. Коперника, 17 (з 10.00 до 19.00 год)», – зазначають організатори.

 

Також запрошують долучитись до акції водіїв-помічників Св. Миколая, котрі мають можливість допомогти нам з перевезенням волонтерів та подарунків ввечері 18 грудня від Фабрики Св. Миколая до домівок малюків, які з нетерпінням чекають візиту від Помічників Чудотворця.

 

Додаткова інформація про акцію:

www.mykolaj.com.ua

www.facebook.com/MykolajProTebeNeZabude

 

Довідка

Миколай про тебе не забуде — щорічна благочинна акція, започаткована у Львові в 2001 році молодіжною громадською організацією «Академія Української Молоді» з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Проводиться на всій території України напередодні дня святого Миколая. Метою акції є допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця та принести свято, радість, віру в чудеса з подарунками та вітаннями від Св. Миколая  малюкам, котрі цього потребують. Завданням акції є зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята.

У 2015 році вдалося рознести подарунки для 2500 потребуючих дітей Львова, волонтерами акції стало понад 500 учнів старших класів та студентів львівських ВНЗ.

Учасником акції може стати кожен охочий у зручний для себе спосіб: волонтери – працюють на Фабриці святого Миколая, розносять подарунки дітям, меценати – надають пожертви та подарунки для діток, партнерські організації та спільноти – організовують збір подарунків в навчальних закладах, релігійних громадах та ін., перевізники – волонтери та партнерські організації, які можуть надати транспортні послуги для перевезення волонтерів та подарунків, засоби масової інформації – надають інформаційну підтримку та висвітлюють перебіг різних етапів заходу.

Академія Української Молоді отримала нагороду на обласному конкурсі «Благодійна Львівщина – 2012″ у номінації “Благодійник: дитяча або молодіжна організація”, а також була номінантом в національному конкурсі «Благодійна Україна 2013» за акцію “Миколай про Тебе не забуде!”КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ